Jak przyspieszyć porost włosów, żeby były zdrowe i mocne?

Jak przyspieszyć porost włosów, żeby były zdrowe i mocne?

Jak przyspieszyć porost włosów, tak, żeby były zdrowe i mocne? Przede wszystkim należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ włos nie rośnie szybko – ok.1-2 cm w ciągu miesiąca. Systematyczne stosowanie kuracji trychologicznych przyspiesza wzrost wpływając pozytywnie na jego grubość i witalność. Należy stymulować mieszki włosowe w których występuje nadmierne wypadanie do intensywnej produkcji nowych włosów. W naszych gabinetach polecamy środki naturalne, dobieramy je indywidualnie w zależności od potrzeb. Bardzo często preparaty mają podwójne działanie stymulują wzrost poprzez pobudzanie komórek macierzy włosa, poprawiają mikrokrążenie, odżywiają cebulki, zwiększają siłę włosa i hamują wypadanie. Dobrze dobrany szampon, pozwoli zadbać o zdrową i czystą skórę a to podstawa mocnych włosów. Odpowiednia odżywka zadba o bezpieczeństwo i wygląd łodygi włosa, dzięki temu włosy nie będą się łamać . Oczywiście ważne jest również odpowiednie używanie, suszarek, lokówek, prostownic .

Im szybsza reakcja tym też większa szansa na zapobiegnięcie wypadaniu, to też szybkie dostarczenie odpowiednich składników mieszkom włosowym.

Połączenie zabiegów z kuracją domową pozwala uzyskać dużo lepsze efekty w dużo krótszym czasie. Warto więc rozpocząć go jak najszybciej. Trycholog doradzi jaki rodzaj zabiegu, jaka ilość zabiegów i z jaką częstotliwością będzie potrzebna do uzyskania zadowalających efektów indywidualnie.

Zmiana diety wprowadzenie więcej warzyw, owoców, orzechów i ziół jest najlepszym rozwiązaniem żeby mieć zdrowe i piękne włosy. Wprowadzenie suplementacji jak najbardziej może pomóc w walce o zdrowe włosy.

Trycholog – specjalista traktuje każdego indywidualnie dobierając odpowiednią kurację opartą na naturalnych preparatach trychologicznych i naturalnych suplementach diety. Doradza w jaki sposób dbać o higienę i pielęgnację włosów w domu . Jak powinna wyglądać dieta , bardzo ważna w każdej kuracji trychologicznej.

Urlop od 29.04.24-11.05.24

Gabinety w Toruniu i we Włocławku będą zamknięte.