Infuzja tlenowa skóry głowy

Infuzja tlenowa skóry głowy to innowacyjny, bezinwazyjny zabieg hamujący nadmierne wypadanie włosów oraz przeciwdziałający wszelakim problemom skóry głowy. Polega na precyzyjnym podaniu do skóry substancji aktywnych za pomocą sprzężonego tlenu co powoduje skuteczne ich przenikanie do skóry oraz na dotlenieniu skóry głowy i mieszków włosowych za pomocą skoncentrowanego tlenu. Zabieg infuzji tlenowej to połączenie siły tlenu oraz nano-technologii składników aktywnych, wprowadzanych do skóry głowy.

Już sam sprzężony tlen podany na skórę głowy wykazuje dobroczynne efekty:

– Pobudza krążenie w skórze
– Dotlenia skórę
– Wycisza pracę gruczołów łojowych
– Wspomaga gojenie się stanów zapalnych
– Zmniejsza kolonie bakterii tlenowych
– Zwiększa elastyczność skóry

Połączenie zaś tlenu razem z kosmeceutykami trychologicznymi, wytwarzanymi w nano-technologii zapewnia wysoki stopień przenikania składników aktywnych do skóry głowy.
W zależności od tego jakie składniki aktywne podajemy do skóry za pomocą sprzężonego tlenu, możemy likwidować wiele problemów ze skórą głowy oraz włosami.
Dodatkowo zabieg jest przyjemny i relaksujący. Zabieg infuzji tlenowej można również łączyć z innymi zabiegami w celu wzmocnienia efektu.
W naszym gabinecie z powodzeniem łączymy go z zabiegami trychologicznymi co według naszej praktyki daje doskonałe efekty.

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej na włosy:
Nadmierne wypadanie włosów/Łysienie różnego rodzaju, Łupież, łuszczyca, Łojotok skóry głowy, Sucha skóra głowy, Łojotokowe zapalenie skóry głowy, Atopowe zapalenie skóry głowy, Zapalenie mieszków włosowych

Przeciwwskazania do infuzji tlenowej na skórę głowy:
Zabieg jest bezinwazyjny i bardzo przyjemny w odczuciach. Właściwie nie posiada przeciwwskazań, oprócz nowotworów w obszarze poddanym zabiegowi oraz ewentualnych uczuleń na składniki aktywne kosmeceutyków

Czas trwania zabiegu infuzji tlenowej na włosy:

  • zabieg infuzji tlenowej 0,5- 1 h
  • zalecana seria zabiegów – 4-8 co tydzień lub 2 tygodnie w zależności od problemu