BIOLOGICA

Analiza pierwiastkowa włosa EHA

Analiza pierwiastkowa włosa EHA to pewny i skuteczny sposób diagnozy Twojego stanu zdrowia oraz Twojej rodziny. Kompleksowe badanie włosów pozwala na określenie poziomu 29 pierwiastków w organizmie oraz ich wzajemnych powiązań. Wyniki pomagają w wykryciu wielu problemów zdrowotnych oraz tendencji do zachorowań.

Dlaczego badanie włosów jest skuteczną metodą?

Badania włosów dostarczają nam informacji o stężeniu zarówno minerałów odżywczych, jak i toksycznych. Są rzetelne i szczegółowe – znane i cenione w środowisku naukowym. Wykazane podczas analizy pierwiastkowej włosa zmiany stężenia poszczególnych parametrów będą widoczne w funkcjonowaniu systemu nerwowego, pokarmowego czy hormonalnego.

Jakie jest znaczenie badania włosów w profilaktyce chorób?

Dzięki temu przed lekarzami otwierają się nowe możliwości leczenia chorób, które ciężko jest zdiagnozować na wczesnym etapie rozwoju. Przykładowo, badanie włosów pozwoli na podjęcie działań chroniących przed cukrzycą czy osteoporozą. Po znalezieniu przyczyny zaburzeń, następnym krokiem będzie zapewnienie organizmowi odpowiedniego wsparcia. W tym celu warto postawić na zdrową dietę, a także uzupełnić niedobory pierwiastków zażywając suplementy diety, które umożliwią lepsze przyswojenie substancji odżywczych przez organizm.
Analiza pierwiastkowa włosa EHA, to kompleksowe badanie włosów, które przedstawia faktyczny stan odżywienia organizmu. Badania włosów mają w pewnym zakresie przewagę nad tradycyjnymi testami krwi i są cenione w świecie medycyny ze względu na rzetelność i dokładność.

Dla kogo EHA?

Analiza Pierwiastkowa Włosa to bezinwazyjne badanie, które można polecić:

  • osobom żyjącym i pracującym w napięciu oraz stresie,

  • sportowcom, którzy chcą uzyskać lepsze wyniki,

  • kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom,

  • osobom po przebytych chorobach w celu szybszej rekonwalescencji,

  • wszystkim, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Urlop od 29.04.24-11.05.24

Gabinety w Toruniu i we Włocławku będą zamknięte.