O nas

Dlaczego właśnie my

Witamy w BIOLOGICA

Instytut Zdrowego Włosa Biologica zajmuje się szeroko pojętą trychologią, problemami związanymi z włosami oraz skórą głowy, zagęszczaniem włosów jak również pielęgnacją i regeneracją włosów.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Wam odzyskać piękne włosy i zdrową skórę głowy.

Jeśli borykacie się Państwo z problemami takimi jak: wypadanie włosów, łysienie androgenowe, plackowate, telogenowe, łupież, łojotok, łojotokowe zapalenie skóry głowy, atopowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca skóry głowy, sucha skóra głowy lub zniszczone włosy zapraszamy na wizytę do naszych gabinetów we Włocławku i w Toruniu.

W naszych gabinetach trychologicznych Biologica otrzymacie Państwo fachową pomoc oraz poradę.
Oferujemy Państwu:

  • KONSULTACJĘ TRYCHOLOGICZNĄ

  • KONSULTACJĘ TRYCHOLOGICZNĄ ONE-LINE

  • TRYCHOSKOPIĘ

  • NIEINWAZYJNE ZABIEGI TRYCHOLOGICZNE

  • INFUZJĘ TLENOWĄ SKÓRY GŁOWY

  • MEZOTERAPIĘ IGŁOWĄ SKÓRY GŁOWY

  • MEZOTERAPIĘ MIKROIGŁOWĄ SKÓRY GŁOWY

  • LASER HAIRMAX PRZECIWKO ŁYSIENIU ANDROGENOWEMU

  • ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA

  • PRZESZCZEPY WŁOSÓW

W naszych gabinetach można wykonać badania do zdiagnozowania problemu.

Szybka reakcja, właściwa diagnoza, odpowiednie zalecenie to gwarancja zdrowych włosów i zdrowej skóry głowy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy zauważyli niepokojące zmiany na włosach czy skórze głowy. Nie zwlekaj z przyjściem do trychologa, każdy dzień jest ważny dla Twoich włosów.Jeśli zauważysz, że włosy są osłabione, zniszczone, przerzedzone lub wypadają w ilościach znacznie większych, niż powinny, nie zwlekaj i umów się na wizytę do trychologa. Pomocne okazują się odpowiednie, dobrane przez trychologa kosmetyki lub zabiegi przeprowadzone w gabinecie trychologicznym, a także porady dotyczące codziennej pielęgnacji.

Dzięki odpowiednim zaleceniom nasi klienci mają duże szanse na szybki powrót do zdrowia a kondycja ich włosów znacznie się poprawia. W naszych gabinetach świadczymy kompleksowe usługi związane z włosami i skórą głowy . Kierujemy się poważnym i profesjonalnym i indywidualnym podejściem do problemu .

Dopasowujemy najlepsze środki farmaceutyczne, w tym silne preparaty hamujące łysienie i przyspieszające porost włosów pochodzące z najlepszych laboratoriów włoskich oraz hiszpańskich. Analiza stanu skóry głowy, badania hormonalne oraz genetyczne pozwolą nam skutecznie zadbać o piękne fryzury naszych klientów.

Zapraszamy na konsultacje z naszym trychologiem mgr Marią Gurtowską o wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie.

Urlop od 29.04.24-11.05.24

Gabinety w Toruniu i we Włocławku będą zamknięte.