O MNIE

mgr Maria Gurtowska

Z wykształcenia jestem magistrem biologii , ukończyłam również dwuletnie studium medyczne o specjalności farmaceutycznej oraz szkolenie trychologiczne we Francji.

Jestem również specjalistą w dziedzinie analizy pierwiastkowej włosa.

Trychologią zajmuję się od wielu lat. Biorę udział w sympozjach i konferencjach medycznych, cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.

Podczas mojej praktyki trychologicznej wielki nacisk kładę na odnalezienie przyczyny problemu. Moje działanie jest komplementarne – oprócz zabiegów trychologicznych i prowadzenia terapii domowej współpracuję z lekarzami, biotechnologami medycznymi i najlepszymi trychologami w Polsce. Takie działanie przynosi najlepsze efekty.

Trychologia jest moja wielką pasją.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego i czynnym uczestnikiem kongresów trychologicznych.

dr n. med. Natalia Gurtowska

Konsultant i doradca w sprawach biotechnologii medycznej, komórek macierzystych i badań klinicznych

Z wykształcenia jestem biotechnologiem medycznym. Przez wiele lat pracowałam naukowo nad wykorzystaniem komórek macierzystych w medycynie regeneracyjnej. Aktualnie, monitoruje badania kliniczne w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Australii. Szukam innowacyjnych terapii trychologicznych, które moglibyśmy zaproponować naszym klientom.

mgr Mateusz Gurtowski

Menadżer marketingu oraz sprzedaży, koordynator wielu projektów w firmie

Ukończyłem studia w zakresie logistyki i transportu na Wydziale Ekonomii Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, a także studia podyplomowe z zakresu marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jestem człowiekiem o wielu pasjach i zainteresowaniach. Szczególnie pasjonują mnie sporty wodne, szkolenia i reklama.

Zdjęcie WhatsApp 2023-12-19 o 18.51.05_3a31da05

Urlop od 29.04.24-11.05.24

Gabinety w Toruniu i we Włocławku będą zamknięte.